Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem látom a közös ismerőst a...

Nem látom a közös ismerőst a közös ismerősök között?

Figyelt kérdés
Van 2 ismerősöm akiket nem mutat ha az ő ismerőseik között nézem a másikat, sem mint közöst, sem az ismerőseik listájában. Ezt mindkét félnél ellenőriztem, nem mutatja. Másoknál külön külön a két illetőt látom a közös ismerősök között, ezt is ellenőriztem több embernél. Szóval egyiküknél sincs beállítva, hogy ne lássák az ismerőseiket. De egymást képeit nem olyan régiben kedvelték, ezért zártam ki, hogy esetleg nem ismerősök. Azért kérdezem így, mert az egyik illető a barátnőm, és még mielőtt kellemetlen kérdéseket tennék fel neki, szeretném tudni. Hogy van-e ilyen beállítás, hogy valamilyen módon pont ez a két ember nem látható egymás ismerősei között...? Kicsit furcsának tartom ezt így. De nem akarok elhamarkodottan fura dolgokat kérdezni senkitől

2022. márc. 25. 20:24
 1/5 anonim válasza:
Nálam ezt csak akkor csinálja, ha valaki elrejti az ismerősei listáját és csak azokat láthatom, akik a közös ismerősenk. Az egész ismerősi listájukat látod vagy csak a közöseket?
2022. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*Mármint a keresett ember lehet, hogy elrejtette az ismerőseit? (Előző voltam)
2022. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Látom mindkettejük összes ismerősét, a közöseket és akik csak az ő ismerősei, azt is. Kivéve ezt a két embert egymást az ismerősök/közös ismerősök között.
2022. márc. 25. 21:00
 4/5 anonim válasza:
Szerintem akkor már biztosan nem ismerősök. Akinél a likeolt kép van, nem lehet, hogy nyitott profilja van és bárki lájkolhatja a tartalmait? Nekem még úgy is szoktak lájkok jönni a bejegyzéseimre, hogy elméletileg zárt a profilom...
2022. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyitott igen, az egyiké tudtommal. Ha jól emlékszem előtte az ő ismerőseit nem láttam, csak miután bejelöltem. Előtte azt hiszem a közöseket, de akkor sem volt ott a másik illető. Abban biztos vagyok, ha már nem is, de azok voltak. Abból adódóan, hogy napi szinten beszélnek. De ha már nem, a miértjére lennék kíváncsi. Nekem is az a tippem egyébként, hogy törlés volt. Csak, hogy mi vezetett oda, az részemről nem lenne mindegy...
2022. márc. 25. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!