Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítetek kicsit a wattpad...

Segítetek kicsit a wattpad sztorim megírásában?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni wattpad-on egy sztorit és már nagyjából megvan, hogy miről fog szólni de pár dolgot nem tudok eldönteni.

Először is: a főszereplők két lány vagy egy fiú és egy lány legyenek?

Másodszor: barátok legyenek vagy szerelmesek (az a két lány lehetőségre is vonatkozik)

Ti milyen sztorit olvasnátok szívesebben?



2022. márc. 28. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Legyenek kutyák! És egy lánykutya, meg egy transz fiú kutya. És legyenek testvérek,és szerelmesek
2022. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Most komolyan ennyire életképtelen vagy, hogy másoktól vársz sztorit? :-D Akkor hogyan akarod megírni, vagy azt is mások fogják? Akkor egyszerűen vigyél pár darab A/4-es lapot a Tátra téri piac elé, függeszd ki, írd az elejére, hogy: mindenki írjon bele valamit. Majd fél év után menj vissza érte, és az apró szösszenetekből fabrikálj egy sztorit, újra vissza, és a kiírás: Folytasd a történetet :-D
2022. márc. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs sztoriötleted, miért akarsz írni egyáltalán?

Ha van ötleted, de még nem elég részletes, gondolkozz még egy picit rajta!

2022. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ezt az alapvető kérdest se tudod megoldani, akkor bele se kezdj! Nincs szükség még több szenyre Wattpad-en.


Nagyjából megvan????

Ha azt se tudod, hogy hetero vagy meleg történetet akarsz írni, akkor ezt is kétlem.

2022. márc. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Pont nemrég volt nálam is hasonló probléma, hogy nem tudtam, mi legyen a főszereplőim neme, mert mindenféle változat jó lett volna.


Én azt csináltam, hogy minden lehetőségemmel elképzeltem bizonyos jeleneteket, neveket kerestem, és végül sikerült kitalálni, mi legyen a felállás. Szerintem először próbáld meg te is így, hátha meglátod, melyik építi legjobban a sztorit.

2022. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval megvan a sztori nagy százalékban, de az nem, hogy kik a főszereplők, meg mi köztük a kapcsolat? Gondolom, a címét már tudod, és azt is, hány fejezetes lesz.
2022. márc. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Választ azt a felállást, amelyik szerinted leginkább megfelel majd az elgondolt cselekmény és mondanivaló kibontásához.
2022. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!