Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy változhatna a helyzet?

Hogy változhatna a helyzet?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék? Tudom nem az én életem de nem ilyen embert képzeltem el a testvéremnek. Sok negatívum írható a számlájára:

- folyton kiszívja a nyakát pedig azt mondja hogy csak véletlen

- az első alkalomnak nem adta meg a módját azt mondta a szüzesség túl van misztifikálva

- nem védekezik óvszerrel..minden védekezési módot a testvéremnek kell megoldania

- folyton sétálnak nem ülnek be sehova vagy ebből adódóan sóher (hozzáteszem hogy nem keres rosszul)

- ami a legnagyobb dühöt váltotta ki belőlem hogy tavaly december 24-ét vele töltötte (igaz délutántól) - azt mondta beszédes ha párja nem vele tölti a 24-ét (sarokba szorította), ami külön szívfájdalmam volt hogy ennek a személynek a lányával együtt díszítették a fát pedig mi mindig 24-én díszítettük eddig, de most 23-án tettük - kérdem én milyen ķatolikus ember az ilyen? Hisz a szokás úgy tartja legalábbis mifelénk hogy a 24-ét a család együtt tölti.


Én szeretném ha a tesóm boldog lenne de nem vele...nem érdemli meg őt.



2022. ápr. 3. 00:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal 1x véletlen találkozott..úgy fogott kezet mint a döglött hal és az invitálásra is nemet mondott. Csak kihasználja a testvérem? Féltem őt.. de teljesen elbutította őt..nem mer neki ellentmondani, minden percéről beszámoltatja...volt hogy segíteni akartam a tesómnak mert túlvállalta magát a sütéssel és a tesóm azon aggodalmaskodott hogy hogy mondhatná hogy azt ő csinálta ha más csinálta. Teljesen kifordította magából.. :(
2022. ápr. 3. 00:34
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed. Ezzel a kapcsolattal csak gondok lesznek. Nem csodálkoznék rajta, ha egyszer azzal jönne a fickó, hogy a tesód szakítsa meg veletek (a családjával) a kapcsolatot. Ez a pasi ledominálja a tesód, befolyásolja a gondolkodását, függővé teszi, hogy irányíthassa.

Nem tudom, mi lenne a erre a megoldás, a tesódnak kellene szakítania vele, de mivel már befolyás alatt tartja, nem hinném, hogy erre a közel jövőben sor kerül. Ezt csak akkor látná a tesód, ha valami olyasmi történne, hogy rózsaszín szemüveg nélkül láthatná ezt az önző, aljas pasit.

Szerintem az önbecsülését is lefogja építeni - azt a kicsit is, ami van -, mert csúnyán kifejezve, rabszolgára van szüksége, aki lesi az óhajait, és MINDENBEN kiszolgálja. HA netán véletlen teherbe is esne a tesód, akkor az még nagyobb gáz lesz. Már, ha akar gyereket a fickó. Ha nem, az a jobbik eset.

Nárcisztikus (önimádó) szociopatának gondolom a pasit. DE persze ez nem diagnózis, csak feltevés.

2022. ápr. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen azt mondta akar gyereket..Mindig amikor ilyen évforduló vagy olyan ünnep az isegességtől még a fejem is megfájdul: féléves évforduló, Valentin nap, 1 éves évforduló.


Most nyáron 1 hétre el akar mennyi vele nyaralni Horvátországba. Az előző kapcsolatából van egy 10 éves gyereke..őt is magával akarja vinni. A volt feleségével kapcsolatba azt mondta hogy lehet hogy szeretője volt a házasság alatt is aki már azóta férjhez ment. Azt is mondogatta hogy a lánya amennyi időt vele tölt nem is kéne gyerektartást fizetnie mert így is mindent megvesz neki. Mondta a gyereknek hogy mi lennevha hozzáköltözne aki erre azt mondta hogy nem mert azzal megbántaná az anyukáját.

2022. ápr. 3. 08:51
 4/11 A kérdező kommentje:

Kérdezgeti mik a jövőbeli tervei a tesómnak, akar-e gyereket. Azt mondja ha neki lenne egy fia a későbbiekben biztos Dávidnak hívnák. A tesómnak eddig nem tetszett, nem említette lehetséges nevek között amikor erről beszéltünk de most húha...mert tényleg nem rossz név. Én úgy gondolom - két szülő gyereke az a gyerek de szerintem a tesómnak több beleszólása lenne mert neki az lenne az első. Azt is mondja neki hogy (nézeget házakat ami szintén halálra rémít) egy emeletes házban együttélhetnének a szüleivel így mindig lenne aki figyelne a házra. Hiszen próbálhatnának szerencsét Ausztriába a nyelvet se lenne nehéz megtanulni.


Kapásból mintha a szívem tépnék ki..olyan természetesnek veszi az egészet. Szerelmes mint az ágyú, nem tudom érzékeli-e mi mit érzünk.

Plusz azt gondolja magáról ha ő nem szeretné senki más sem..Nem tudom..gondolom az is egy negatívum hogy még ez a személy magától nem hozta fel hogy találkozna velünk..mondjuk én nem vágyok rá. A tesómat bedobta a mély vízbe, nem is szólt ha jól emlékszem hogy most találkozik a szüleivel.

2022. ápr. 6. 16:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel majd nagyot csalódik a testvéred, de segíteni csak azon lehet, aki hallgat a szép szóra. Úgysem lesznek sokáig együtt és ez jó lecke lesz a testvérednek (közben meg megy az idő a feje fölött). Ha gondolod, mutasd meg neki a válaszainkat.

Ffi.

2022. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most is ráeröltetett ruhákat...hogy menjünk el ruhát nézni...(turkáló). Szerintem nem kéne más pénztárcájába turkálni. Most meg hazajön a tesóm és mesélte hogy azt mondta neki hogy a "tieidet" még nem is ismerem..

Jövő héten pedig be akarja mutatni a tesójának, a sógorának és a kisbabának. Gondoltam magamban cool megint kisajátítja magának. Ugyanis 2 helyre is mennénk elvileg és az egyik helyen mi szoktunk a gyerekekkel lenni. Ha megint csak én leszek beledöglök mint Szilveszterkor. Májusban lenne csapatépítő és pont akkorra volt már csak szabad hely amikor a drágaságnak van a szülinapja..előre sejtem mi lesz...megint nem jön el mint legutóbb :( pedig mi is ugyanolyan fontosak lennénk elvileg. Fogalmam sincs mi lesz de nem tetszik ahová tartanak a dolgok :( :(

2022. ápr. 10. 16:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Istenem..most Húsvét vasárnap akar bemutatni neki..nagyon félek..még nem állok rá készen. Nincs pókerarcom és félek hogy látszódna mit érzek valóban.
2022. ápr. 13. 09:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézetem szerint szedd össze magad gondolatban és a valóságban is, nehogy elrontsd a jó hangulatot! Neked a fiú nem ellenséged (ellenfeled), tehát fogadd el őt. A testvéred pedig majd dönt (idővel). Egy bemutatás nem legyen nálad se a világvége.
2022. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem ismertem meg Húsvétkor..megkönnyebültem. Most a lányának a bérmálkozására hívta meg. Én meg pánikrohamot kaptam...tudom túlzás csak úgy érzem gyorsan haladnak a dolgok. De úgy tűnik el kell (muszály) fogadnom.


Rossz nézni ahogy a tesóm fogy..napi 1500 kalória - szerintem ez nem normális mennyiség. Azt vettem észre rajta hogy folyton fázik, a kezei is ki vannak hűlve..keveset eszik egyszerre aztán meg ilyen falási roham tör rá. Mások meg folyton dícsérgetik hogy wow. MOndják hogy ne fogyjon tovább de ilyenkor sejtelmesen mosolyog hogy úgy is folytatom..azt lehet leolvasni az arcáról. Nem értem ez az illető miért nem szól neki hogy elég? Szerintem már így is jó / előtte is az volt. Úgy tetszett meg neki hogy többet mutatott alatta a mérleg..akkor most meg mi ez?

2022. ápr. 26. 18:57
 10/11 NTBS ***** válasza:
El kell fogadnod a testvéred döntését.
2022. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!