Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ellopták a történetemet, és a...

Ellopták a történetemet, és a könyvem címét is. Vajon ezzel lehet mit tenni?

Figyelt kérdés

Hat éve írok Wattpadon. Ez idő alatt írtam egy történteket négy évvel ezelőtt, aminek az volt a címe hogy A kettő között. Nem kapott akkora figyelmet mint a többi könyvem, de hozzám nőtt ezért büszke voltam rá, hiszen időbe telt mire megírtam. Viszont tegnap este láttam egy filmet ami most jött ki 2022-ben, és a film címe magyarosítva az volt hogy A két világ között. De az eredeti címe az volt, hogy A kettő között…

A történet eleje teljes mértékben egyezett a könyvemmel, ahogy a sztori kibontakozása is. A történtet vége fele teljesen megváltozott a történet végkimenetele, azonban legalább harminc percig azt hittem hogy valaki megfilmesítette a könyvemet. Még a hangulata is hasonló volt, ahogy akadt némi ismerős párbeszéd is számomra. Ilyenkor mi a teendő? Mivel nem vagyok igazi író, nem tehetek semmit?



#film #könyv #Esetleges koppintás
2022. ápr. 10. 11:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Én ma láttam azt a A két világ között filmet, és amit te leírtál az egyáltalán nem hasonlít rá(az eleje se.) Ha be tudnál csatolni egy linket róla többet tudnánk mondani
2022. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer el kellett olvasnom egy teljes novellapályázatot, és több olyan írás is volt, ami meglepően hasonlított egymásra. Nem lehet, hogy ez is ilyen? Nem lehet, hogy mindkettőtöknek hasonló ötlete volt?
2022. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!