Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fura hangok mikor fúj a szél?

Fura hangok mikor fúj a szél?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a szelet....illetve kellemetlenül érint.

Semmi bajom a villámlással,á dörgèssel,a nagy esőkkel,de ha szél van,az engem kiborít.

És csak nálam szól ilyen furán a házam ha fúj a szél? Mintha valami horrorfilmben lennèk🙄😬



2022. ápr. 16. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Mi épp "nyaralunk" a Bukkben, egy bérelt házban...hat nem véletlen, hogy még nem alszom én sem... Horror...
2022. ápr. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"És csak nálam szól ilyen furán a házam ha fúj a szél?"


Biztos van valahol valami csőféle cucc, az tud olyan hangokat kiadni, mint egy eolhárfa... csak sokkalta félelmetesebb. Talán még csőnek sem kell lennie, elég ha képes valami járatot. Legyen az akár több léc, néhány cserép, vagy ki tudja mi.


By the way: nálunk még speciel nem tapasztaltam ezt. Viszont az eső - ha esik - na, az az agyamra megy...

2022. ápr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami meg van lazulva (pl. pléhszegély a tetőn) és azt mozgatja a szél.
2022. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!