Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek is szokott ilyen...

Veletek is szokott ilyen történni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Volt hogy kiraktam egy kérdést és valaki válaszolt rá.

A neve ki volt írva és már láttam más helyeken, szóval erre reflektálva válaszoltam neki.

Viszont másnap amikor megnéztem a válasz felől eltűnt a neve, de más válaszai felett ott maradt.


2022. ápr. 19. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
*más válaszai felett más kérdések alatt ott maradt.
2022. ápr. 19. 16:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet állítani, hogy a felhasználónév látszódjon-e. Ha előtte láttad a nevét, akkor utána átállította anonimra.
2022. ápr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az adatbázis frissítése nem egyszerre történik meg, valószínűleg a nagy mennyiségű tartalom miatt (11 millió kérdés, 72 millió válasz). A friss, aktuális kérdéseket mindig naprakészen tartják, a régebbieknél viszont nem, így előfordulhat az, hogy valaki a név láthatóságát már levette, de az oldal még nem frissítette másnapra az összes kérdést, ezért néhánynál kint maradhatott.
2022. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a beállításokban bejelölte, hogy ne látszódjon a neve, akkor 24 órán belül minden válaszánál és kérdésénél eltűnt.

Ha a „másnap”, amikor nézted, még 24 órán belül volt ahhoz képest, hogy a változtatást elvégezte, lehettek olyanok, amelyeknél már eltűnt és olyanok is, amelyeknél még nem.

Ettől eltérés az ismertetőtől eltérő esetben, azaz, működési hiba esetén lehet.

(Amikor sok évvel ezelőtt ismerkedtem az oldallal, és amit lehetett, kipróbáltam, ezt a változtatást is kipróbáltam. Időnként, tallóztam a „Saját kérdéseid” és „Megválaszoltjaid” helyeken; eléggé összevisszának tapasztaltam, hogy hol történt változás, hol nem. Nem a kérdések megjelenési idejének sorrendjében – se előre, se vissza sorrendben –, sem a kérdésekhez megjelent utolsó válaszok sorrendjében – se előre, se vissza sorrendben –, hanem nem tudom, mi szerint.)

Az ismertetőnek megfelelő, hibátlan működés estén, amennyiben a legutóbbi beállításváltoztatása óta eltelik legalább 24 óra, akkor nem lehet eltérés: vagy minden kérdésénél és válaszánál látszódik a felhasználóneve, vagy egyetlen egynél sem.

2022. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!