Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti veletek is szokott ilyen...

Ti veletek is szokott ilyen történni / lenni?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan arról lenne szó , hogy valahol mintha már mindig vissza kerülnék az életben egy pontra csak már nem tudom , hogy miért eszembe jutott az , hogy esetleg talán azért mert valamin (?) változtatnom kéne de viszont nem tudom , hogy min mert mintha valahol már az életem egy körforgás lenne és valahol mindig egy pontra jutok vissza és nem tudom már , hogy mégis mi az amit rosszul csinálnék ? Szóval .. nem tudom , hogy ki az aki érti is egyáltalán azt amit itt magyarázok ..
2016. febr. 1. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A 'De javu' (dezsavű) érzésről beszélsz,

ilyet akkor tapasztal az ember, amikor egy emléket a hosszútávú memóriába raktároz el az agy hirtelen a rövidtávúból, ezt mesterségesen is elő lehet idézni.


Ez teljesen normális és hétköznapi dolog.

2016. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!