Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az oldal...

Szerintetek ez az oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Van egy könyv, amit elvileg itt még lehet rendelni, viszont, szerintem elég furcsa a weboldal. Például a kapcsolatok, a fzetési lehetőségek stb.

Szerintetek? Valaki esetleg már rendelt innen?

[link]



2022. ápr. 19. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartottam furcsának tekintve, hogy nagyobb kiadokkal is kapcsolatan vannak, mint például Alexandria, Könymolyképző, Álomgyár, Agave, Libri.


Szállítás alapján se találok furcsaságot benne. Foxpost, PostaPont, PickPack pont.


Szerintem megbízhata, de még nem rendeltem innét.


Miből gondolod úgy, hogy átvernének?

2022. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Egy webáruháztól 2021-ben szerintem nem kéne akkora elvárásnak lennie, hogy bankkártyás fizetésnél automatikusan átirányítson a fizető felületre vagy legalább jelezné a rendszer, hogy majd küld egy fizetési linket..az sem lenne hátrány, hogy legalább mobilról egy működő felületre dobna a "rendelés állapota link".

Ne csodálkozzon a nem túl kedves tulajdonos, hogy ilyen szánalmas vásárlói környezetben hiteltelenné válik az egész folyamat. Biztos vagyok benne hogy vásárlói tapasztalatokat sosem kérdezett meg ezért itt jelzem-ha már a telefont hisztisen rámcsapta- hogy rengeteg csaló oldal létezik, akik ugyanilyen amatőr folyamatokkal húzzák le a vásárlókat, fizetek és soha nem kapok érte terméket. Akkor még működött (csak asztali gépről) az oldal és a kapcsolatoknál még egy név sincs feltüntetve, csak egy telefonszám.. kicsit gondolkozzon már el, fordított helyzetben maga érezne bizalmat egy ilyen bolt felé?

2022. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen gondolom úgy, de futottam már bele ilyenbe, és inkább szeretnék biztosra menni.

Köszönöm a választ. :)

2022. ápr. 19. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azt szoktam csinálbi, ha ismeretlen oldalról rendelek, mindig az utánvétes rendelést választom. Így ha nem is jön meg, amit rendeltem, nem ér kár, nem kell a pénzem után futnom. Még decemberben rendeltem mosógélt, valami olcsobbat vagy milyen oldalról, azóta se jött meg, el se érem őket, de mivel nem is fizettem ki, nem zavar különösebben.
2022. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!