Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Javított már valaki többrétegű...

Javított már valaki többrétegű szalagparkettát ragasztással?

Figyelt kérdés
Vettem egy lakást, és a 15 nm-es szobában lévő szalagparketta felső (kopó) rétege elvált az alsó hordozórétegtől. Minden darabja megvan, de gond nélkül, kézzel fel lehet szedni. Gondoltam, hogy valamiféle alapozóval lekenném a hordozóréteget, majd egy alacsony viszkozitású ragasztóval egyenként visszaragasztgatnám az elvált kopóréteget. Ehhez a feladathoz keresek alapozó és ragasztóanyagot. Kerestem az interneten, de szinte csak laminált padlóra van találat, ritkán szalagparketta sérülésre. Ha valakinek van tapasztalata, ötlete, kérem írja meg. Köszönöm!

2022. ápr. 20. 08:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!