Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel lehet kitisztítani...

Mivel lehet kitisztítani rendesen a többrétegű poliészter hálót? (Jysk-es Billum irodaszéken)

Figyelt kérdés

Van egy ilyen székem: [link]


Az ülőkéjét több rétegben vékony szövetből készült háló borítja, ami nagyon jó, kényelmes meg minden, de lehetetlen kitisztítani. Ha egy kis morzsa vagy valami belemegy, az leesik pár réteggel lejjebb, aztán beszorul a rétegek közé, és porszívóval sem tudom kiszedni. Egy vékony csipesszel ki lehet szenvedni őket, de egy örökkévalóságig tartana mire végeznék vele. Próbáltam fejre állítani és kiporolni, de az is csak részmegoldás.



2018. aug. 7. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg magasnyomasuval, "gozborotvaval", szerintem az kiszedi. Vidd el a szeket egy benzinkutra, ahol van kezi moso, es azzal mosd at. Lehetoleg reggel, akkor estere meg is szarad, ha kinn hagyod a napon, ahol jol jarja a levego.
2018. aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a tippet
2018. aug. 10. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!