Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vlkinek megvan Wass Albert...

Vlkinek megvan Wass Albert Adjátok vissza a hegyeimet "verse" abban a verzióban leírva amit Selmeczi Roland szavalt el annó ? Amik fent vannak a neten, azok a könyvből az előszó, nem az amit Roland elmond.

Figyelt kérdés

Akinek megvan, az be tudná linkelni ?

Köszönöm szépen!



2022. ápr. 21. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vers, hanem regény!

[link]

2022. ápr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, ezért is tettem idézőjelbe, de én pont arra a szövegre lennék kíváncsi, amit Selmeczi Roland mond el.

Értitek, leírva.

Mert ha a regénybe olvas bele valaki, akkor nem azt találja meg egy az egyben, amit Roland mond el.

Én leírt formában keresem azt a verziót.

Hogy ezt be tudja nekem linkelni valaki ?

2022. ápr. 21. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egy színházi előadás folyamán nem biztos, hogy pontosan ugyanúgy hangzik el egy "vers" (ami egyébként nem egy vers), vagy monológ, mint ami az író által leírt szöveg.

Ha Téged pontosan Selmeczi Roland által előadott szöveg érdekel, akkor hallgasd végig azt, amit linkeltem és írd le. Ezt ugyanis nyomtatott formában nem fogod megtalálni, mert ez egy szövegkönyv része.

2022. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!