Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a globális...

Mit gondoltok a globális felmelegedésről?

Figyelt kérdés
Elhiszitek ezt az egészet? Vagy ez is valami kamu? Persze tudom, hogy sok a szennyezés, sokan vagyunk a földön, ez nem is kérdés. Csak nekem sokszor olyan gyanúsan hangzik ez az egész, mintha minden a pénzről szólna.

2022. ápr. 23. 12:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, kérdező, hogy aki egy fejlett országban MÉG MINDIG mindig nincs tisztában a globális felmelegedéssel, az síkhülye.

Szerinted egy síkhülyének hogyan magyarázzuk el ezt a témát, ha az eddigi 200 magyarázat egyike se volt megfelelő a számára?

Ja, amúgy nem a szennyezéssel van kapcsolatban, hanem egyrészt a pazarlással másrészt az emberiség létszámával.

2022. ápr. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ja, persze. Megtudják mondani mi történt ezer évvel ezelőtt. Még azt se tudják megmondani, hogy mi van az óceán fenekén. Erre se képesek. Ti meg csak engem szidtok ne legyen gyerekem, meg hatásvadász szarokat olvasok. Gonosz emberek vagytok és én is mondhatnám ugyanezt rólatok, de nem fogom, mert nem akarok olyan lenni mint ti. Aki pedig megpróbál kommentben megvédeni annak köszönöm, aki pedig ráförmedt, az pedig szégyellje el magát, csak ennyit tudok erre mondani. És ne is írjatok több okossához, hogy "jajj de megtudják mondani mi van az óceán mélyében" mert az ilyesmi nem igaz.
2022. ápr. 24. 09:41
 13/17 A kérdező kommentje:
És tudom rosszul írtam egy szót, okosságot akartam írni. Csak a telefonom kijavította, nem kell ebbe szánalmasan belekötni
2022. ápr. 24. 09:43
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

"Még azt se tudják megmondani, hogy mi van az óceán fenekén."

Kispajtás, ma már az óceán legmélyebb pontjáról, a Mariana-árokból is van kiváló minőségű videófelvétel. Az, hogy te nem hiszed, pusztán azt bizonyítja, hogy ostobább vagy egy hörcsögnél.


De ne aggódj, az ilyen emberekre is szükség van, valakinek az utcát is takarítani kell, sőt, ha szerencséd van, akár a McDonald's-ba is eljuthatsz krumplit sütni.

Csak arra vigyázz, nehogy egy kiránduláson túl messzire téved és leess a Föld széléről.

2022. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező mellett laikusként elmondanám, hogy az nem az egész óceánt jelenti, annak nagy része tudtommal még feltáratlan, egy csomó új faj is élhet benne, nem mentek le mindenhol olyan mélyre. A Föld több ezer évvel ezelőtti állapota azonban más kérdés, tudományos módszerekkel lehet következtetni az akkori klimatikus viszonyokra pl. mélyről vett talajminták segítségével, főleg a sarkvidéken.
2022. ápr. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek üzenem, hogy nem vagyok lapos föld hívő és ne okoskodj. Inkább oltasd be magad. Okostojás.
2022. ápr. 24. 17:45
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is olvastam ilyenek, hogy az óceánok kb. 90%-a felderítetlen és a mai napig is találnak, fedeznek fel új fajokat.

14-es, nem érdemes erre hivatkozni, hogy : "a Mariana-árokból is van kiváló minőségű videófelvétel."

2022. ápr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!