Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most nagyon rosszul érzem...

Most nagyon rosszul érzem magam. Miattam (is) fog meghalni a bolygó?

Figyelt kérdés
Kimentünk sétálni egy kicsit, és vittem magammal műanyag palackos vizet. Amikor megittam a hülye öcsém elkérte a flakont (nem tudom miért, csak ő akarta vinni), és az az idióta levette a műanyag kupakját és ahogy felemelte a kezét véletlenül kicsúszott belőle és bement a szomszéd udvarába. A szomszédaink elég igénytelenek, tehát nekik biztos nem fog feltűnni, hogy ott van egy kupak, meg pont a kavicsokra esett, ahol nem is látni. Borzasztóan érzem magam. Ha nem adtam volna a hülye tesóm kezébe, akkor nem ment volna be az ő udvarukba. Nagyon bűntudatom van emiatt. Engem nagyon érzékenyen érint az, hogy mivé lesz a bolygó, és ettől most úgy érzem én is tettem valamit a bolygó pusztulásáért. Azóta csak sírok, tényleg nagyon kivagyok, mert én soha az életbe nem szemeteltem, emiatt mindig tiszta volt a lelkiismeretem.

2020. ápr. 9. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán menve majd felveszed más eldobott szemetét, ezzel semlegesítve az általad okozott környezeti terhelést, és helyreáll az egyensúly.
2020. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Te hülye vagy?
2020. ápr. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én legalább foglalkozom a föd tisztaságával, nem úgy mint a sok hülye ember. A válaszodból ítélve te magasról teszel a környezetszennyezésre, szóval te is egy vagy a sok hülye közül.
2020. ápr. 10. 16:41
 4/10 anonim válasza:

föd? :D Még a nevét sem tudod leírni, te is hülye vagy akkor :D

úgy kell írni, hogy " Föld "

2020. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Foglalkozol a Föld tisztaságával? Palackos vizet veszel, de azért érdekel a Föld tisztasága... :D
2020. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es, egy ilyen kis senki mint te ne oktasson ki. Szar a billentyűzetem + gyorsan is írtam, ezért téveztettem el.

De nyilván most nagyon okosnak érzed magad, hogy kioktathatsz. Csak mondom, a tanárok állandóan visznek helyesírási versenyekre, szóval az én helyesírásommal semmi gond nincs, sőt. Nem tudom téged is visznek-e? Na ugye?! Most lehet szépen gondolkozni, hogy kit oktass ki kiscsillag. :)


Utolsó, nem én veszem a műanyag palackos vizet hanem anyám. Neki aztán hiába mondom, hogy ne vegye, mert ezzel szennyezi a bolygót, ő akkor is vesz, mert nehogy már én akarjam neki megmondani, hogy mit vegyen és mit nem.

Szóval BOCSI, de erről nem én tehetek. :P

2020. máj. 2. 15:05
 7/10 A kérdező kommentje:
5-ös, amúgy még így is fogadok, hogy jobban érdekel mint téged ;)
2020. máj. 2. 15:07
 8/10 anonim válasza:
Már késő. Nincs mit tenni. Kihalásra vagyunk ítélve.
2020. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyád megveszi a palackos vizet... Ha nem iszod meg vesz újat? Így működik az ipari szennyezés. Azért termelnek mert van fogyasztás A fogyasztási lánc leállítható. Ha nem iszod meg akkor anyád max 1-2 -t fog még venni majd abbahagyja. Te meg újratöltheted csapvízzel vagy szódával, de ez már fanatizmus. A legtöbbet a bolygóért és a környezetért aktivitással tehetsz. Szemetet szedsz, lekamerázod és feljelented szt aki szemetel, állatot kínoz stb. Tanulmányokat csinálsz és kampányokat indítasz mint egy rendes fanatikus környezetvédő. Van idehaza is Greenpeace szervezet. De állatmenhelyeken is várják az önkéntes munkát. Ennek több értelme és pozitív hatása lenne mint agyérgörcsöt kapni egy kupak miatt. Ez utóbbi ugyanis nevetséges marhaság mert ha még egymillió kupak nem kerülne a földbe akkor is műanyagok milliárdjai kerülnek nap mint nap az óceánokba és millió literszám ömlik az olaj a föld talajába az óceánokba és égéstermékként a levegőbe amihez képest a te kis kupakod nulla...
2020. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig jó dolog szemetelni én is a megivott kannásboros palackokat eldobálom az út szélére
2023. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!