Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Blog íróktól kérdezem, hogy...

Blog íróktól kérdezem, hogy ti hogyan szereztek bevételt a blog írásból?

Figyelt kérdés
Aki jobban ért ehhez vagy blog író ahhoz lenne néhány kérdésem. Nos mivel imádok írni és szerintem jól is csinálom, eddig csak wattpadra írtam, de nemrégiben bele gondoltam hogy mi lenne ha blogot kezdenék el írni. Nektek melyik oldal vált be a legjobban? És hogyan lehet blog írással pénzt keresni? Az olvasók számától függ a kereslet?

2022. máj. 2. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Mások is mondták teszem azt rendes béta, vagy csak te gondolod így?

Milyen témában szeretnél blogot inditani, vagy a saját irományaidat szeretnéd feltölteni?

Én úgy tudom, hogy nem nagyon szoktak vele pénzt keresni, de egy tapasztaltabb ember javítson ki, ha tévedek.

2022. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

15 éve blogolok, és közvetlenül nem igazán lehet vele pénzt szerezni, főleg elsőre. Úgy lehet, hogy ismert bloggerré válsz, ezért könnyebben kapsz azon a területen munkát. Vagy beszélgetésre meghívást, és fizetnek érte.

Blogolni örömből blogolj, mert igazából nem éri meg a beletett időt


Hirdetést nem annyira éri meg rátenni szerintem, mert kevés olvasód lesz. Az affilitate program már többet hoz, ha könyves blogger vagy. Ilyenkor pár százalékot kapsz, ha valaki a te oldaladról kattintva vásárol kiadóknál. Ha filmekről írsz, akkor inkább egy filmes oldalhoz csatlakozz cikkírónak.

Igazából fizetett cikkírással jobban kereshetsz.


ha a népszerűség érdekel, akkor ne blogolj, mert az haldokló műfaj. Jobban jársz a tiktokon vagy az instán.

2022. máj. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért egy korrektornak (akinek az a szakmája) mutasd meg, mielőtt felteszed, hogy ne maradjanak benne helyesírási hibák, mint a feltett kérdésedben.
2022. máj. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
SEO szövegírással milliókat lehet keresni
2022. jún. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!