Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet képzelnél el egy...

Milyen nevet képzelnél el egy ilyen karakternek?

Figyelt kérdés

Szóval az van,h készülök egy Hellsing fanfic megírására,és a főszereplő nevét nem igazán tudom eldönteni :D

Róla:

Kezdetben 12 éves,lány.Külsőre:sötét,aranybarna,váltól kicsit lejjebb érő haja van,fél homlokát fru-fru takarja.Testalkata a közép úton van.Korához képest kinézete érettebb.Sötét,csillogó mogyoró barna szemei vannak.Mindkét fülében arany fülbevaló csillog,amely kisbaba korától ott van,valamint bal fülében egy kicsi,szintén arany bogyó szerű fülbevaló.Fekete,oldalt fehér csíkos szemüveget visel.

Belső:optimista,kedves,humoros,kreatív,melegszívű,együttérző,valamint kiskora óta rajong a vámpírokért.

Később mikor 16 éves lenne,egy változás folytán a külsője is megváltozik:hollófekete haj,vérvörös szemek.


kb. ennyi lenne :D bocsánatot kérek,ha rosszul fogalmaztam :) jöhetnek amerikaias nevektől a japánosokig :D


2010. szept. 16. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amanda? Szerintem illene rá, vezetéknevet sajnos nem tudok, nem vagyok jártas az angol/amerikai hangzású nevekben. Egyébként sok sikert az íráshoz :)
2010. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam :D köszönöm ^^ a vezetéknév majd attól függ,melyik keresztnevet fogom választani :]
2010. szept. 16. 21:24
 3/11 A kérdező kommentje:
mivel még ma el szeretném kezdeni,az Amanda mellett döntök :D a vezetéknevet kiötlöm :]
2010. szept. 16. 21:59
 4/11 A kérdező kommentje:
jaj :D tévedés,csak MA kezdem el xD szal még jöhet :D
2010. szept. 17. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Fanni vagy Fanny


Alexa(ndra)


Vivien


Lili

2010. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Larissa.


Amadea. :)

2010. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Raven (holló)

Lexi

2010. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a Larissa és a Raven nagyon bejön :D jöhet még ^^
2010. szept. 18. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:

15:27-es vagyok köszi :)

Akkor Raina (Réjná) , Amelia , Victoria , Anya(Ánnyá vagy Ániá), Svetlana

2010. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
úh megvan,nagyon jó ötletet adott a Raina xD :D és köszönöm mindenkinek ^^ sokat segítettetek :)
2010. szept. 19. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!