Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Puzsér Róbert szerintetek tud...

Puzsér Róbert szerintetek tud érvelni az álláspontjai mellett?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 11:42
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:

Elöljáróban, hogy csak néhány videóját néztem meg.

A szociális és kulturális területen lapvetően logikus az illető, de úgy tűnik mindenhez azért nem ért, mert politika terén van amiben hibázik. Emberi dolgok terén egy józan meglátás mindig logikus is, de a politika/hatalom/történelem bizonyos módon működik amiben úgy láttam kevésbé jártas. Bizonyos sémákat nem lehet átvinni más területekre csak úgy, míg máshol meg át lehet, de a kettő közötti eltérést és az eseteket mintha nem fedezte volna fel. Nem követem, úgyhogy csak ennyit dióhéjban.

2022. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindig. Vagy túl akarja magyarázni a dolgokat s nem megfelelően magyarázza el pl az összefüggéseket,

van hogy ideje nincs rá, mert már félbeszakítják a gindolatmenetét másik témakörrel/kérdéssel.


Kicsit olyan, mint amikor egy INTP személyiség igyekszik mélyebb gondolatait ledarálni szóban, ám neki a bő, átgondolt írás jobban menne, rendszerezettebb, átláthatóbbá válna mondandója.


Sok minden jár a fejében és a spontán elrendezése mindannak a mondandójának olykor káoszba megy át.

2022. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dzsoki ***** válasza:
100%
Igen,de nem mindíg helyes az álláspontja. Mint MZP. Nagy lendülettel belekezd akkor is,ha mondanivalója,nincs összhangban a realitásokkal.
2022. máj. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!