Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik ez a trükk?

Létezik ez a trükk?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=qtzwO9aJdkc


Létezik ez a jelszó kitalálós? Nem tudom elhinni.

A kártyásat se nagyon tudom elhinni. Hogy lehetséges?



2022. máj. 9. 22:58
 1/3 2*Sü ***** válasza:

Nyilván nem. Az első része – a PIN-hez adj hozzá egy évszámot és megkapod az én PIN-kódomat – még élőben kivitelezhető lenne élőben egy álzáróképernyővel, ami az első kísérletre nem enged be, bármit is ütsz be, a másodikra viszont „eljátsza” a beengedés animációt, bármit is ütsz be. De gondolom – a magyar bulvármédia általános színvonalából is feltételezve – itt erre sem vették a fáradtságot, hanem simán csak meg volt írva a forgatókönyv, hogy mit kell mondani. (És így még nem is hazudtak, tényleg nem kameratrükk, a felvételt nem kell ehhez manipulálni.)


(Amúgy maga a koncepció is problémás lenne. Mi van, ha valakinek 9911 a PIN-kódja? Akkor nyilván a végén egy ötjegyű számot fog kapni.)


A második rész – kitalálom a te PIN-kódodat – meg olyan béna, hogy fáj. Az egyik beüti a 4. számot – ami ugye az ő PIN-kódja, tehát nyilván a második, harmadik számjegynél is tudnia kell, hogy az övét hallja – és mikor lepődik meg? Mikor tényleg beengedi. Nem akkor, mikor a 3. vagy 4. számjegyet hallja, még véletlenül sem… Ennél még én is nagyobb színészi tehetséggel rendelkezem…


De nézettséget ez is generál, el lehet adni reklámidőt stb. Hogy a néző minősíthetetlen „tartalmat” kap, és sokan még csak nem is tudják, hogy minősíthetetlen… Nem akarom hosszasabban kommentálni.

2022. máj. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Álzáró képernyő? Az milyen? Miért csak élőben működik? És a kártyás? Azt sem tudom elhinni.
2022. máj. 10. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Létezik
2022. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!