Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tena pants S és a Tena Slip...

A Tena pants S és a Tena Slip Plus S méretű pelenkákhoz nem találtam videót vagy olyan tartalmat amiből ezt 100% el tudnám dönteni, hogy megfelelő e. Milyen tapasztalataitok vannak erről? Egy normál felnőttre jó lesz a méret?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 15:20
 1/3 anonim válasza:
100%
uhhh hmm ez sok mindentől függ ,függ a csípőbőségedtől, a várt nedvszívókapacitástól , és kiszerelés/db/csomagtól .
2022. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Én már több éve használok Tena pants pelenkát s-es méretben.86 cm csípőbőségig jó a méret ,ha e felett van a csípőd kerülete akkor már az m-es méret a megfelelő!A Tena pants pelenkából is van normál és van plus változat

én személy szerint a plus-t használom mert nagyobb a kapacitása és kényelmes viselet.

2022. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
A Tena Slip Plus pelenka pedig egy tépőzáras pelenka inkább éjszakára vagy otthoni használatra praktikus , de ebből én inkább az M-es méretűt használtam mert az s-es derékban szoros és nem kényelmes.
2022. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!