Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata az...

Kinek mi a tapasztalata az egyénre szabott füldugókról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van valakinek egyénre szabott füldugója alváshoz? Az a kérdésem ezek mennyire kényelmesek és jobbak a sima szivacsos füldugókhoz vagy akár egy hétköznapi szabvány fülhallgatóhoz képest? Megéri csináltatni? Köszi a véleményeket!

2022. máj. 10. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs próba?
2022. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 évig jó a szilikon ,aztán már kényelmetlen. Változik a fül formája.
2022. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még átgondolom.
2022. máj. 11. 15:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül megcsináltattam. Nagyon kényelmes és remekül működik. A hagyományos füldugó vagy akár fülhallgató ehhez képest olyan, mintha gerendát próbálnál a füledbe dugni. Ajánlom mindenkinek, aki esetleg ilyesmin gondolkodik. Ne habozzon! :)
2022. jún. 26. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta is jó? Mennyi volt?
2023. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, szuper! Bárcsak korábban tudtam volna, hogy van ilyen. A Microsonic-nál csináltattam, 10 ezer volt. Ez volt a legolcsóbb, amit találtam a neten. Időpontot kell foglalni náluk az oldalukon. Először mintát vesznek, nem fáj, kb. 5 perc az egész, és 1 hét míg elkészül. Kell 3-4 alkalom, míg igazán megszokod a ki/be vételt és rájössz neked, hogy a legkönnyebb, de utána már akár sötétben is simán menni fog, sőt tapintásra megállapítod melyik a jobb és melyik a bal. Én van hogy napközben is berakom, ha valami zavar munka közben. Ha maxra rakod az ébresztőórád, akkor azért az áthallatszik valamennyire, így reggel feltudsz ébredni az ébresztőre. De azért az első időkben inkább akkor teszteld, ha nem baj, ha véletlenül nem ébredsz fel rá. Ez az: [link]
2023. márc. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!