Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Nagyjából két éve meghalt az anyukám, nagyjából egy évre rá az apukám is, így a nagymamámhoz kerültem. De én nem bírom vele tovább. Semmi se jó neki, hülye, de elhiszi, hogy okos vagy lehet, hogy kisebbségi komplexusa van. (ő mindent jobban tud, még azt is, amihez nem ért) Az a baja, hogy nem vagyok tökéletes lényegében és nem olvasok a gondolataiban. És amikor segítek neki, akkor az a baj, ha nem, akkor meg az. A barátaimtól is elszakított, akik a lelket tartották bennem. Az akkori barátnőm is szakított velem,akkor éreztem utoljára magam boldognak és láttam az életemnek értelmét. Az ő baszogatása miatt, amit már nem bírok, 2-szer próbáltam megölni magam. Mit tudnék tenni, próbáljam meg harmadjára is?

2022. máj. 11. 16:16
 1/7 anonim válasza:

Hány éves vagy? Mert ha már lassan 18, akkor próbálj függetlenedni, hoy mikor betöltöd, akkor el tudj költözni például.

Más rokonhoz nem bírsz legalább ideiglenesen odaköltözni?

2022. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 vagyok, az én házamban élünk és nagyon nincs is olyan rokonom.
2022. máj. 17. 20:22
 3/7 anonim válasza:
sajnálom, legalább nemsokára elköltözhetsz onnan, addig barátkozz, keress hobbikat, amikkel el tudod kerülni a figyelmedet
2022. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hgwell ***** válasza:

lany vagy fiu vagy?

16evesen nem remenytelen az elet. vard meg a 18-at es indulj onnan vagy most ismerkedj meg valakivel akivel osszetudsz jonni es csomagolj oda.

en 16evesen azonnal leulnek egy haz ele egy kisvarosban (10000-100000) ha ilyen helyzetben lennek habar tudom ezt ilyenkor konnyu mondani de segitseget kell kerni mindenkitol aki a hazba bemegy vagy onnan kijon es onnan el nem mozdulni.

a gond hogy a rendor vissza haza vihet mert kiskoru vagy.

a mamid pedig elvesztette a csaladjat lehet o is kivan kicsit es nem tud teged hova tenni.

faluban elsz?azt nem kell mondanod hol.infot sem adj ilyenrol nyilvanosan es privatban is csak akkor amikor eleg sokat beszeltetek csak akkor talan.

tanulo vagy akkor igaz?

2022. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-esnek, Budapesten élek, igen, tanuló vagyok.
2022. máj. 28. 00:32
 6/7 hgwell ***** válasza:

Mit vársz itt az emberektől?

Mire van szükséged leginkább?

2022. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így belegondolva mi van azzal aki pl. antiszociális és nincs lehetősége párt tanálni annak csak ez az egyik út van hogy ne legyen elkeseredett??
2022. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!