Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkos lesz...

Ha valaki öngyilkos lesz azután nyomoznak a "sünök"? (TÖBBI LENT! )

Figyelt kérdés

Egy srác miattam lett öngyilkos,és elötte elég durván veszekedtünk..Most félek,hogy a rendőrök átkutatják az sz.gépét (mivel msnen veszekedtünk) és felkeresnek,mármint úgy hogy e-mail cím alapján beazonosítanak.Szörnyen szomorú vagyok a srác miatt és félek is a rendőrök miatt :'( És félek hogy anyuékat vagy engem lecsuknak!!


18/L


2010. szept. 17. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nyomoznak-e, de csak akkor csukhatnának le téged, ha segédkezel az öngyilkosságban, esteleg buzdítod rá... De hogy te veszekedtél vele, ő meg öngyilkos lett emiatt, mert ennyire gyenge idegzetű, az neki egyéni problémája, csakis ő tehet róla, nem te. (Mármint "emberileg" szerintem hibás vagy, de ezt a törvény nem bünteti).
2010. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha "nem szugeráltad belé", hogy "Öld meg Magad! Öld meg Magad! Meg kell halnod!", - akkor körbe rajzolhat a "rendőrség"...

Azt mindenféleképpen megvizsgálják, hogy (szerintük) tényleg önkezével vetett-e véget az életének a barátod, - a gyilkosság esélyét ki kell, hogy zárják valahogyan.

2010. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jellemzően, szeretnek minél hamarabb megszabadulni a munkától, felelősségtől, - úgyhogy megpróbálják öngyilkosnak "látni"...
2010. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!