Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki öngyilkos lesz azt...

Ha valaki öngyilkos lesz azt nem lehet eltemetni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Otthagyják a vasúti átjárónál, hadd lássa mindenki. Vagy ha otthon csinálta, akkor majd kezdenek valamit vele, akik arra járnak. Milyen kérdés ez?
2011. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nagyon régen volt szokás,hogy csak a temető szélén lehetett a sírja. Ma már ezzel nem törődik senki.
2011. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó na hát bocs, hogy megkérdeztem! Én úgy hallottam, hogy aki öngyilkos lett azt nem lehet eltemetni csak elhamvasztani...
2011. nov. 3. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Már hogyne lehetne eltemetni! Lehet, hogy egyházi temetése nem lehet, de talán papja válogatja. Ismertem olyat, aki öngyilkos lett, és rendesen eltemették, koporsóba stb.
2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ellehet temetni, és egyházi temetése is lehet. Az meg milyen pap aki nem adná meg a végtiszteletet egy elhunytnak?
2013. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem brutálisan halt meg akkor igen...Pl. ha be gyógyszerezte magát úgy el lehet..Nekem egy ismerősöm leugrott a 18-ról..Egyből ell kellett hamvasztani...Láttam én is a hot testét...Előre tudtam hogy ebből hamvasztás lesz mert már csak darabogban volt már bocsi hogy ilyen brutálisan írtam le de ez igaz...
2013. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!