Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Békéscsabán...

Hol lehet venni Békéscsabán olyan tűt amivel septum piercinget szoktak szúrni?

Figyelt kérdés
Meg olyan olló szerűséget amit beletesznek az orrba és azon át szúrják

2022. máj. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Patikában.
2022. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyógyászati segédeszköz boltból tudsz branült venni, sima patikábansan sanszos, hogy nem lesz. Septumfogót, csipeszt piercinges webshopból tudsz rendelni, de tű is van ott.
2022. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Patikában sanszos*
2022. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az szép lesz
2022. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként mondanám, hogy menj inkább rendes szalonba, és ott megcsinálják, de esélyes hogy egy lázadozó tini vagy, én is voltam az. Szóval, vagy elmész szalonba miután szüleidet rávetted ( ez a jó választás) megcsinálod magadnak és szar lesz, és/vagy kárt okozol magadnak ( esélyes) megcsinálod és csoda folytán jó lesz ( szerencse)
2022. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát utolsó, ahhoz tényleg egy csoda kéne hogy jó legyen, mikor még olyan hivatásos piercerek is vannak, akik rosszul szúrják sajnos
2022. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam azt, hogy ezt a megoldást támogatom, de úgyis megteszi, ha a fejébe vette... :|
2022. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, nem is beszóni akartam, bocsi ha úgy tűnt.


(Miután pedig szúr magának egyet, jön a következő kérdés ide hogy “mit csináljak ha elrontottam a septumot?” vagy “elfertőződhetett?” stb. De azért hajrá kérdező! 🙄)

2022. máj. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!