Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért nem engednek el sehova sem?

Mért nem engednek el sehova sem?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és egyszerűen még Hősökre terére vagy sétálni a barátaimmal sem engednek el.Persze arról meg szó sem lehet h ott aludjak valakinél,és olyannál sem akit anyu ismer,sőt még a szüleit is ismeri.Nem értem mi lehet a baj,a tanulmányi eredményemmel szemben sem lehet kifogása a anyumnak mivel 7. évvégén is 4.6 voltam .Nővérem ilyenkor már bulikba szaladgál.Én nem kértem h engedjen el az éjszakába bulizni,csak annyit h had aludjak ott egy b.nőmnél.De nem.


14/L


2010. szept. 17. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy MIÉRT?

ha az a válasz hogy mert én azt mondtam, akkor mond hogy az indokolatlan "nem" igennek számít szoval mentél a barátnődhöz, puszi jóccakát.:D

2010. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy a helyi menö jenő megd*gjon. :D
2010. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aztkérdezi tőlem h mért kéne nekem másnál aludnom meg minek,meg h mit csinálnánk éjszaka....-.-"
2010. szept. 17. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

jézusom:D

azért kéne másnál aludnod, mert szükséged van egy kis kikapcsolódásra a barátnőddel

és beszélgetnétek aztán aludnátok..:D

1.vtam

2010. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nah...én is eztmondom h jézusom...teljesen kivagyok...-.-"

ha mondom neki h beszélgetnék. aztmondja rá h azt nappal is lehet...:O

2010. szept. 17. 18:34
 6/8 A kérdező kommentje:
jaa meg h itthon is lehet aludni...-.-"
2010. szept. 17. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
mond neki ,hogy: beszélgetnétek,filmet nézhetnétek,olvasgathatnátok,tanulhatnátok (igazából nem csak ,hogy anyud jobban elengedjen ;) ) meg tudnátok egész nap szórakozni és tovább is mert nem kell hazamenni =)
2010. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyum se szerette, ha másnál alszom, mert szerinte ne zavarjak másokat. Azt viszont mindig megengedte, hogy más nálunk aludjon. Próbáld meg azt, hogy hozzád megy át egy barátnőd. Amúgy meg nem látok anyád fejébe, szóval nem tudom miért nem enged sehova. xD
2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!