Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kell hogy...

Mennyi idő alatt kell hogy kifizessék?

Figyelt kérdés
Ha leszámoltam egy gyárból pl május 16 Hétfői nappal, mennyi idő telhet el mire kifizetik ezt a 2 hetet?

2022. máj. 16. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy próbaidős, akkor a következő bérszámfejtés után.
2022. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha próba idős vagyok? 😊
2022. máj. 16. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor "azonnal".
2022. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem berszamfejteskor
2022. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A munkaviszony megszűnése napján ki kell fizetni minden járandóságot.(bér, szabadság megváltás, stb.) Mindegy hogy próbaidő vagy más és mindegy a felmondás módja is (próbaidő alatti azonnali, közös megegyezés, rendkívüli, stb.) Munka törvénykönyve tartalmazza.
2022. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ponosabban: legkésőbb 5 munkanapon belül. 5ös voltam.
2022. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))))
2022. máj. 17. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó munkában töltött napon, de legkésőbb a munkaviszony megszűnését követő 5. munkanapig biztosítani kell a leszámolási papírokat, a ledolgozott időre járó béreddel együtt.

Ha személyesen nem mész be érte (nem vagy köteles!), akkor legkésőbb az 5. munkanapon a munkáltató nyilvántartásában szereplő címre köteles postázni a fenti dolgokat a béreddel együtt. Ha banki utalással fizettek bért, akkor elutalni.

2022. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:))
2022. máj. 20. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!