Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Emelt kémia segitenétek?

Teccesz123 kérdése:

Emelt kémia segitenétek?

Figyelt kérdés
Sajnos a tanárunk nem tanit valami jól a számitásokat jól tanitja de az elméletet azt nem.Tudnátok könyveket/oldalakat mondani amivel feltudok majd készülni emelt kémia éretségire elméletből?Valaki tud olyan oldalat ahol levannak irva a fontosabb vegyületek amik emelt kémia éretségiben szerepelhetnek?Köszi :D

2022. máj. 16. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A Mozaik 11-12 érettségi felkészítő köteténél nincs jobb szerintem. Lehet használni még a Villányi féle felkészítőt a kétszintű érettségire, én ismétlésnek lapoztam át, és bár volt 1-2 rész, amit talán jobban magyarázott, a mozaikos szerintem messze "erősebb".
2022. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elmélet:

Villányi Attila: Kémia I. - Bevezetés a kémiába

Villányi Attila: Kémia II. - Szervetlen kémia

Villányi Attila: Kémia III. - Szerves kémia


Összefoglaló:

Villányi Attila: Összefoglaló középiskolásoknak

Nagy - Szabó István: Kémia (1973)


Feladatgyakorlás:

Rózsahegyi Márta - Wajand Judit: Kidolgozott számítási feladatok

Előző évek érettségi feladatainak a megoldása, ellenőrzése a javítókulcs szerint

2022. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!