Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyorskötöző használazta?

Gyorskötöző használazta?

Figyelt kérdés
Sziasztok sose használtam még ilyet hogy gyorskötöző de az lenne a kérdésem mielőtt vennék hogy ha egyszer behuztam a kívánt méretre (pl: https://www.youtube.com/watch?v=ZJQjziJKQ1s) nehéz elmagyarázni, akkor azt már nem lehet tágasabbra venni? (nekem magán szekrény zárásához kellene ahova lakatot sajnos nem lehet rakni és erre gondoltam hogyha vágás nélkül nem lehetne levenni az okés lenne) köszönöm?
2022. máj. 16. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan a fogak kialakítása, hogy befelé ferdék (így ráhúzáskor végigcsúszik a hurok rajta), a másik irányban viszont már egyenesek, így ellentartanak ha lazítani próbálsz. Ettől függetlenül vágás nélkül is ki lehet lazítani és teljesen kioldani. Csak be kell nyúlni a valamivel ami befér azon a kis lyukon a hurokban, és le kell nyomni a lamellát/fogat ami ellentart, utána pedig már kicsúszik.
2022. máj. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyorskotozo nem biztonsagi elem, vagas nelkul is ki lehet nyitni nemi kezugyesseggel.
2022. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!