Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kamasz korban gáz ha nincs...

Kamasz korban gáz ha nincs annyira sok zsebpenzem?

Figyelt kérdés

Szülinapra, karácsonyra és ehhez hasonló ünnepekre szinte mindig ajándékokat (tárgyakat) szoktam kapni. És valahogy mégis kicsit "bánt" hogy nincs olyan sok zsebpenzem. Pl egyik barátnőm múltkor mondta hogy nem akar 50000-t levenni a bankkartyajarol, én meg ezen eléggé meglepodtem. Szóval nem szórom a pénzt, de azt mégsem mondhatom a szüleimnek, hogy adjanak már pénzt, mert én nem vagyok ilyen típus.

Ti mit gondoltok?



2022. máj. 18. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt azért megmondhatnád (ha nehezedre esik is), hogy inkább pénzt adjanak. Mondd meg, hogy őket is tájékoztatod majd, ha valami értékesebbet akarsz venni. Ha úgy ismernek és olyan vagy, hogy nem vagy pénzkidobó, akkor bizonyára beleegyeznek. Erre megkérheted az esetleges rokonokat is, vagy a szüleid kérjék meg őket erre, ha szóba jönne, hogy mit vegyenek neked.
2022. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok, szerintem nem gáz, barátaim szerint sem, mivel erről nem feltétlen te tehetsz.

Engem általános iskolában rosszul érintett, mert akkor az osztálytársaim mindig az orrom alá dörgölték, hogy nekünk nincs sok pénzünk :D...

2022. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
37%
Ezen lehet segíteni, vannak olyan esetek mikor egy idegen (nem cukros bácsi) finanszírozza ami kell!
2022. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!