Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szabadkai piacon mivel...

A szabadkai piacon mivel érdemes fizetni?

Figyelt kérdés
Személyi elég a határon? Melyik nap van a legtöbb áru, mikor menjünk?
2022. máj. 20. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és milyen árak vannak? Leginkább a ruhaneműk érdekelnének.
2022. máj. 20. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Dinár
2022. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A testeddel.

Amúgy dinár.

Vannak eladók, akiknél olcsón találni dolgokat, vannak hasonló árak is, mint magyarban. Változó +eladódól függ.

Az egyik hambis részt szerettem, rendes hús kínálat és azt pakolsz bele pluszba amit akarsz.


Parfümöket vettem, meg találtam minőségi hajgumit, ami rendesen tart is, nem szakad és nem nyúlt ki.


Parfümök tuti higítva vannak, nem mindegyik tartós, de van köztük jó. Ft ban kb 300-400ft/ üvegcse. Hosszú ceruza méretű üvegcsék.

2022. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legtöbb helyen lehet forintban is, helyi vagyok így rálátásból megtudom erősíteni,hogy dinárban még olcsóbban adják. Hét első napjai gyengébbek. Péntek szombat a legerősebb. Elég a személyi. Egy burek vagy pljeskavica kötelező! :)
2022. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!