Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szabadkai piac milyen? Érdemes...

Szabadkai piac milyen? Érdemes le nézni és mivel érdemes fizetni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 20:51
 1/1 anonim válasza:
Érdemes. Nagyon sok a JÓ minőségű hamisított ruha. Adidas, Nike, Puma a legnépszerűbb. De tényleg nem gagyi. Nem szöszölődnek, nem mennek össze mosás után. És a lényeg hogy elég olcsón adják. Alkoholt is hamisítottat árulnak. 1x vettem, de bűn rossz volt. Még rosszul is lettem tőle. Ami zavaró az a nagy tömeg. Elég hering party hangulata van. A szerbek szeretnek lökdösődve utat törni maguknak. De szerintem megéri kimenni. Ja és alkudj, alkudj, alkudj! Ha aztmondja nem enged az árból az árus, akkor hagyd ott. Egyből utánad kiabál egy alacsonyabb árat. Ha nem, az se gond, mert más majd enged belőle. Sok áru megtalálható másik kofánál is. Fizetni dínárral és Forinttal lehet. Én forintban fizettem. Tudnak vissza adni is. A legtöbb árus tud magyarul. Van aki folyékonyan, van aki csak egy-két szót, de megértetik magukat. Sok sikert.
2012. dec. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!