Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Papír alapú könyv vagy Wattpad?

Papír alapú könyv vagy Wattpad?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam a Wattpadon szeret olvasni, míg én a papír alapú könyveket pártolom. Ti melyiket olvassátok inkább?

2022. máj. 23. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Papír
2022. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Inkább nyomtatott könyvet szeretek olvasni, csak olyankor választok digitális könyvet, ha amúgy semmilyen más módon nem jutnék hozzá. (Wattpadot meg amúgy sem szeretem, szerintem már kb 5 éve nem látogattam az oldalra)
2022. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindketőtt szeretem, ámbár papíralapú könyvet rendszeresebben olvasok most, mint régen.

Wattpeden is szoktam olvasni, de akkor ha találok egy jó történténete, ami valljuk be, ritka. Ennek ellenére rendszerességel járok fel Wattpadre a saját történetem miatt.


De ha nagyon választanom kell, akkor maradok a papírnál inkább.

2022. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 23. 16:18
 5/7 2*Sü ***** válasza:

Attól is függ, miről van szó. A papír alapú könyvén sokkal kényelmesebb olvasni, sokkal jobban érzed, hogy hol is tartasz, pár oldalt visszalapozni is könnyebb. Nehezebb témájú írást inkább így olvasok. A digitális könyv előnye meg a kereshetőség, a könnyebb könyvjelzőzhetőség. Illetve nálam bejött a szövegfelolvasással támogatott olvasás, nagyon gyorsan lehet úgy olvasni, hogy érted is, hogy mit olvasol, a részletek is megmaradnak. De ezt inkább könnyedebb művek esetén preferálnám, illetve olyan tartalom esetén, amit nem feltétlenül kell folytonosan olvasni (mondjuk pl. egy verseskötet).


A Wattpad meg szerintem nem az én műfajom, ott sok az amatőr író, én inkább maradnék a klasszikusabb íróknál, még akkor is, ha esetleg B kategóriásak.


(Bár megmondom őszintén, és mostanság leginkább hangoskönyvet „olvasok”. A hagyományos olvasásra egyszerűen nem maradt idegzetem, időm. Így viszont főzés, mosogatás, közlekedés közben is tudok „olvasni”, amióta rákapta erre, falom a könyveket.)

2022. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én imádok könyveket is olvasni és wattpadot is.
2022. jún. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyveket online formában pdfben olvasom. A wattpadot is nagyon szeretem.

Számomra sokkal kézenfekvőbb ha mobilomról olvasok.

2022. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!