Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen Magyarorszagon a helyzet ?

Milyen Magyarorszagon a helyzet ?

Figyelt kérdés

UK-ban elek lassan 5 eve. Tobb helyet is megjartam az orszagban/laktam hosszabb, rovidebb ideig, volt hogy egyedul eltem vagy baratokkal egy varosban.

A jelenlegi helyemen nem tervezek sokaig lenni (jul eleje, kozepe max), es gondolkodok hogyan tovabb. Jelenleg tesommal dolgozok egy hotelban felszolgalokent, de ok is vegleg hazakoltoznek szept elejen. Egyedul bekoltozni varosba nem szivesen akarok, mert nem tesz jot mentalis egeszsegemnek. Barataim Angliaban dolgoznak, viszont vendeglatasban nem nagyon akarok melozni.


Egyik tesom Pesten lakik es talan tudna melot szerezni, lehet osszekoltoznenk. Megeri Pesten lakni egyaltalan?

Vegzettsegem nem igazan van, csak sima erettsegi meg biztonsagi őr kepzest vegeztem el, de nem hiszem hogy kepes lennek benne melozni. Tudom, hogy jo szakember nagyon kell otthon, de azok kozul egyik sem vonz igazan.


Tehat, igy szerintetek megeri hazakoltoznom meg milyen otthon most a megelhetes stb? Ha tehetem inkabb maradjak Uk-ban? Olyan 2-3 millio forintot sporolnek ossze durvan.


27/F



2022. máj. 27. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj inkább. Még a jobb végzettségűeknek sincs jó munkája itthon.
2022. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben ide most biztos nem jönnék, egyre szarabb a helyzet minden téren.
2022. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább maradj..
2022. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2022. jún. 1. 13:15
 5/12 anonim válasza:
87%
Maradj ott, a diplomások a béka segge alatt keresnek, a szakemberek viszonylag jól megélnek, te viszont az nem vagy, ezért itt max valami kulimunka várna minimálbérért
2022. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Johetnek meg valaszok
2023. márc. 26. 08:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyre nehezebben megy kintartozkodas/eles, vagyis mentalisan, lelkileg, ezert kerdezem ismet. Van kiemelve kerdes.
2023. márc. 26. 08:13
 8/12 NTBS ***** válasza:
Gyere haza és tanulj. Ha jól olvasom ott is nehéz munkát végzel. Arra itthon is van igény. Kevesebb a pénz, de itthon vagy a szeretteid körében.
2023. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Itthol vagyok multhet ota. Kb 7millaval jottem haza, de nem erzem valami jol magamat itt :D
2023. máj. 29. 20:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Johetnek amugy meg valaszok
2023. máj. 29. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!