Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A család segítő és gyermek...

A család segítő és gyermek jóléti központot hol lehet, kinél, fel jelenteni, hogy elfogultak, nem látják el a feladatukat?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt akarod feldobni őket.
2022. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, mondanál valami támpontot? Pár konkrétumot...?


Milyen feladatot nem látnak el?

2022. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van egy gyermekem, azt állítják, hogy biztonságban van, holott nincs.

Tudják nagyon jól, hogy az apuka nem alkalmas a gyermek ellátására, a nagymama sem, s hogy tejerzekeny, s tejtartalmú tápszert kap a gyermek.

S azt is mondták, hogy én buktam, hogy az apuka tiltson le messengeren, pedig közös a felügyeleti jog, s kiment a nagymamaval az egyik, s a nagyi úgy jött be, hogy megnyertek ezt az ügyet is, nyert ugyuk van.

Hatósági döntést is hoznak, amit nem tehetnek meg, mivel nem engedik, hogy elhozzam a gyermekét, holott nekem is ugyanolyan jogom van a kisfiamhoz, mint az apjának, s nem, egyszerűen nem.

Így ezért szépen valahol, ha ez lehetséges feljelentést tennék ellenük, már ha ez elég, ahhoz hogy sikeresen megtegyem a feljelentést ellenük

2022. máj. 27. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben keress meg ezzel foglalkozó ügyvédet.
2022. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi a konkret oka h nem engedik hozzad a gyereket?
2022. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazából semmi. A körülmények megfelelőek, minden rendben van, csak az apuka nem engedi, de nem tudom felfogni, hogy egy anyukától el tudnak választani egy gyermeket, s úgy, hogy környezettanulmányt sem végeztek nálunk, a védőnő is konkrétan ki mondta, hogy igen, megfelelő minden, hogy akkor ki sem engedték volna a gyermeket ide, ha nem lenne rendben minden itthon.
2022. máj. 28. 10:55
 7/10 anonim ***** válasza:

6: őszinte vagy velünk???


Ilyen nem létezik, hogy egy teljesen rendben lévő anyukától a gyámügy jóváhagyásával elvegyenek gyereket!!!

2022. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Teljesen!

A védőnő is beszélt az ottanival, mindent megtettunk

Nemcsak én, mindenki

Védőnő, csaladsegito, gyermek jóléti, itteniek

És semmi

Most várom a bírósági intézkedést

2022. máj. 28. 19:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Világosan elmondtam azt is, hogy tej allergiás és tejes tápszert kap

Világosan elmondtam, hogy a nagymama elejtette a gyermeket

Világosan elmondtam, hogy 2 honaposan már főtt ételt kapott, mert a nagymama nem akarta, hogy "csak" tápszer legyen a kis hasikajaba

Világosan elmondtam mindent, ahogy azt is, hogy BRB terpeszes betétes nadrág kellene neki, amit nem vesznek meg

Leszarjak

2022. máj. 28. 19:10
 10/10 A kérdező kommentje:

Sőt még azt mondták, hogy én buktam, a nagyi meg a gyermek jóléti kimentek s úgy jött be, hogy nyertek

Szóval ezek az okok azok, amik miatt igenis jelenteni szeretném őket

Nem tesznek eleget a feladatuknak

Pedig már nem 1 és nem is 2 alkalommal telefonáltam, sőt barátnőm is telefonált

Nem ad az apuka információt sem a gyermekről, a gyermek jólétis pedig még úgy tett, hogy joga van nem adni infót a gyermekemrol

Szerintem nem ok nélkül mennek és jelenteném oket

2022. máj. 28. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!