Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni a...

Hogy tudnám elfogadni a “görbe„ orrom?

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok miatta senki nem hord már maszkot a sulimban csak én. És mindig mondják hogy vegyem már le de én nem szeretném mert félek hogy maguk között kifugaráznának :( nem olyan ronda és nagy sem csak görbe nagyon utálom elveszi minden önbizalmam hogy tudnám elfogadni? nem tudom hogy kezdjem el miven ezt utálom a világon a legjobban nem bírok tovább ezzel az orral élni műtétem pedig nem lehet mert kiskorú vagyok és még nem dolgozom a szüleim ks neveket adtak rám és régota csúfolódnak mintha egy szörny lennék vagy nem tudom pedig nem is olyan vészes de mégis mondják :(

2022. ápr. 29. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy példát. Nekem és egy barátnőmnek is rés van a két középső felső fogunk között. Őt csúfolták érte, engem nem. Ő minden fényképen összepréselt szájjal mosolyog, én pedig nyitott szájjal nevetek, mert szerintem nekem az sokkal jobban áll. Valószínűleg a te orroddal sincs semmi baj, csak már annyira befészkelte magát az agyadba pár mérgező személy kritikája, hogy meghatározza az önképed. Igazi öröm lehet az élet ilyen mérgező, bántalmazó családdal! Ja, nem.

Mi lenne, ha egyszer beszólnál a szüleidnek, hogy őket elnézve még szerencsésnek mondhatod magad, hogy ilyenre sikerültél? :)

Tudom, nehéz, de azt kellene megértened, hogy az, aki a másikat így bántja, ott az illető fejében van valami csiga. Pl. szar az élete és úgy próbálja magát jobbnak látni, hogy másokra rosszakat mond. Erre is lehet mondani, hogy sajnálom, hogy annyira szegényes az életed, hogy mások orránál nincs jobb témád.

2022. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél tovább húzod a maszkviselést, annál inkább felkelted a többiek érdeklődését. A szomszédasszonyunk sasorrú, egyenetlen fogsorú, mégis van férje és két felnőtt gyereke. Mindenkivel nagyon kedves, tudtommal senki sem gúnyolja őt, pedig elég széles az ismerősi, baráti köre.

Esetleg menj el az iskola pszichológusához, ha van ilyen. Ha nincs, akkor keressetek a szüleiddel. A rokonságod közül valakit pedig kérj meg, hogy beszéljenek erről a családoddal, hogy hagyják abba a gúnyolódást.

2022. ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek! Próbálok változtatni mostantól
2022. ápr. 30. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, nemcsak neked van ilyen orrod. Egy párkapcsolat elején a külső van hatással a másikra, de pár találkozás után (amikor megismeri a másik énjét), akkor ez lesz a döntő. Ugye, hallottál már hasonló orrú nőt/férfit házaspárként élni? Nahát...!

Növeld az önbizalmad, járj társaságba, légy intelligens, megnyerő. Korrekciót végeztetni ráérsz később is.

2022. ápr. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pasi, akinek ilyen az orra. Megorulok érte... az orraert is,meg oerte is...az orrat szeretem benne legjobban...szoktunk valtogatos csokot csinalni: felvatlva csokolozunk a masik orraval es szajaval. Megorulok tole. Az orra a vedjegye. Szamomra is es ismerosei szamara is. Arrol hires.
2022. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elozo vagyok: a sajat magat reklamozo weblapon van egy jelmondata: az orrarol szol, viccesen.

Mindenki szereti ot. Nagyon vicces ember. Meg magabiztos.

2022. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban betört az orrom és ferde lett, emellé nagy is. Viszont soha semmilyen hátrányom nem származott belőle! Ha megcsináltatod egyből találsz mást amivel nem vagy elégedett és szorongsz miatta. Elsősorban fogadd el, békélj meg magaddal hidd el ez mindent megold. Hibái mindenkinek vannak.
2022. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!