Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma szerintetek belföldön...

Ma szerintetek belföldön mennyit lehet keresni kamionozásal?

Figyelt kérdés
Erre lennék kíváncsi ,de érdekel külföld is ,

2022. máj. 27. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8 egy szoval sem mondtam hogy belfold. Es meg csak a kamionban sem alszok, minden nap otthon, es itt ebben az orszagban az 5-6 ezer euro (nem ez a penznem itt de kb ennyi az atvaltas) sem ritka ha valami jo helyen vagy vagy extremebb munkat csinalsz. Nem mondom el konkretan melyik orszag mert valaki lesz tuti aki majd jobban tudja, de mondjuk azt hogy Svajc szinvonal
2022. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem mondtad egy szóval sem, hogy belföld?


“ Nekem az az észrevételem, hogy BELFÖLDÖN egyedül rajtad múlik, hogy mennyit keresel.”


Kezdesz belezavarodni a hazugságaidba.

2022. jún. 2. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Cég és munka függő. Én silós autóval dolgozom gabonát szállítunk fix 400 az alap bér nem alszuk a kamionban és haza járos a szerelvény csak éjszaka megyünk erre a 400-ra még sok minden rá jön átlagában bőven 500-550 közt megvan , ha benne kell aludni valami csoda folytán a kamionban az plusz 20 ezer nettó / benne alvás , de ez nagyon ritkán fordul elő 4 év alatt 2x volt velem ilyen
2022. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!