Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Messengeren van valaki,...

Dakota20 kérdése:

Messengeren van valaki, akinél nem látom egy pár napja, hogy elérhető-e vagy hogy mikor volt utoljára elérhető. Viszont a neve továbbra is ott van az elérhető személyek között majdnem legfelül (gépen). Ez miért van?

Figyelt kérdés
Ez egy hiba? Vagy azóta tényleg nem volt elérhető? Esetleg kikapcsolta, hogy ne lehessen látni?

2022. máj. 30. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

nemtudom, a messenger szokott ilyet, van hogy percek 5-10 után írja csak ha nem vagy elérhető, nekem mobilnet miatt is írja hogy elérhető vagyok, amikor a telefont nem is használom.


szerintem ne agyalj ezen :) írj neki, kérdezd meg esetleg. ha a párod, akkor gondolkozz el, hiszel e neki, ha hiszel nincs semmi gond, ha van benned gyanú, akkor pedig gondolkodj, mi az ami rossz a kapcsolatotokban :)

2022. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!