Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az "ice"?

Mit jelent az "ice"?

Figyelt kérdés

Elektromos cigihez szeretnék liquidet rendelni és nem tudom mit jelent ilyen kontextusban. Pl Banana ice.


Mentolosat...?


2022. jún. 3. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Van egy hiperszuper oldal erre a célra, az a neve hogy Google Fordító.

De segítek, itt a link: [link] , tudod kijelölöd egérrel, jobb klikk, másolás, új oldalt nyitsz, bal klikk és beillesztés a keresőbe, majd Enter. Itt tudsz olyan dolgokat, hogy te se fogod elhinni. Több nyelv lehetőség van, amik közül választhatsz, és lefordít akármit. Ajánlom neked, nagyon jó! :)

2022. jún. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké. Szóval nektek meggyőződésetek, hogy az e-cigik töltőfolyadékába jeget tesznek, igaz...? Könyörgöm próbáljatok már elolvasni egy kérdést, ezt még a google fordítóba se kell bemásolni gyerekek, magyarul írtam.


Megköszönném ha olyan is válaszolna, aki képes volt ügyesen elolvasni a kérdést.

2022. jún. 4. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Szimplán olyat kérdezel, amelyre egy alap logikával rendelkező pár éves gyerek is tudja a választ.

Ezért is fura lenne megválaszolni. 🙃


"aki képes volt ügyesen elolvasni a kérdést" - pontosítsunk: a kérdést és a mellékelt szöveget.

2022. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Igen, jellemzően mentolosat jelent, azzal érik el a "hűsítő" aromát.


El nem tudom képzelni, miért nem tudnam erre mások értelmesen válaszolni :/

2022. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi!
2022. jún. 8. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!