Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan szemüvegkeret...

Létezik olyan szemüvegkeret ami stabilan a helyén marad akkor is ha az ember oldalt fekszik, vagy hanyatt fekve dolgozik például autószerelés közben?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantó amikor a legrosszabb pillanatban elmozdul és semmit sem látok élesen.

2022. jún. 6. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Évtizedek óta szemüveges vagyok. Tapasztalatom szerint az utóbbi években hatalmasat javult a keretek minősége. Régebben sok szemüvegem tört el, mert pl. előrehajoltam és leesett; különösen ha izzadtam, mert még jobban csúszott. Ezen kívül gyakran elmozdultak. Jónéhány év óta nincs gondom velük, kényelmesek, nem mozdulnak el, tartósak, a szárak ki-behajtása esetén sem tekeredik ki a csavar; pedig messze nem a legdrágább kereteket választom.

Ráadásul, az OFOTÉRT üzletben, ahova járok, mindig nagyon figyelmesek, több méretű keretet is felpróbáltatnak, kérik, hogy mozgassam, hajtsam le a fejem; megnézik, hogy mennyire illeszkedik a fülemen, mert az a jobb, ha nem kell hajlítgatni, hanem eredeti állapotában jól illeszkedik.

2022. jún. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!