Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni.. Mit tegyek?

Nem tudok aludni.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval. Láttam ma egy ijesztő filmet és már kB 2 órája próbálok aludni de nem megy.. Mindig beugrik az ijesztő jelenet.. Mit tegyek?
2022. jún. 6. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Legközelebb meggondolod mit nézel lefekvés előtt.
2022. jún. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké. De most az van hogy nem tudok aludni és már voltam így kB 11 évesen de akkor kevésbé ijesztő volt.. Most meg semennyire nem megy. Valami alvássegítő dolgot nem tud valaki ajánlani?
2022. jún. 6. 23:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké. Csak most se tudok elaludni, mindig azon jár a fejem hogy-- igen az ijesztő jelenet
2022. jún. 6. 23:54
 4/7 anonim válasza:
Menj ki az utcára szaladj neki fejjel egy fának erősen és akkor könnyen elalszol utána fixen mondom. Vagy ha ezt nem mered megcsinálni akkor egy nagyon egyszeru modszrr: full sötétben a szobában telefont felviszed max fényerőre és nézel egy 40 perces unalmas videót pld youtubeon azt jó esetben bealszol rajta
2022. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz egy kedvenc filmet vagy unalmas videót, olvass egy könyvet . Azok át formázzák a gondolataid és tudsz majd aludni .
2022. jún. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. Mármint a videómeg a film, Olvasni amúgy is szoktam.
2022. jún. 7. 07:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne nézz ilyet többé! Mi a film címe?
2022. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!