Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok blackpink live-okat...

Hol tudok blackpink live-okat nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég kezdtem el igazaból blackpinket hallgatni és még nem vagyok jártas a dolgokban. Azt olvastam h a kpop idolok V Live alkalmazáson szoktak live-olni de nekem nem igazán tiszta ez a dolog sose lattam még őket live-olni (lehet nem szoktak nem tudom) De az lenne igazaból a kérsésem h szoktak e live-olni és ha igen akkor milyen felületen? Instagramon nem szoktak esetleg? Vagy valami prémiumot kell fizetni értük?

2022. jún. 12. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Blackpink official accounts"

Rákattolsz a vlive és a weverse linkre, majd beregisztálsz


Vagy


Letöltöd a vlive-ot és a weverse-t, beregisztrálsz, a világ legnagyobb egyszerűségével beírod, hogy blackpink, és ugyanott vagy.

2022. jún. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán szoktak live-olni, a tavalyi debut évforduló óta 2 volt csak ha jól emlékszem...

A régebbi live-okat vissza tudod nézni a Vlive profiljukon, ahogy az 1. válaszoló leírta...

Amit szoktak csinálni néha, az Weverse-n ilyen chatelő órák, amikor válaszolgatnak néhány Blink üzeneteire írásban, bár nem tudom hogy ez milyen gyakran van, rég kitöröltem a Weverse-t...

2022. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh és Instagram live-okról nem tudok, Lisának mintha lett volna egy 5 perces amikor kijött a Lalisa😅

2es voltam

2022. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on fent vannak a régiek, angol felirattal.
2022. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!