Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hívnak ilyen telefonszám...

Miért hívnak ilyen telefonszámok egyfolytában?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt felhívott egy bizonyos debreceni +3652998853-as telefonszám. Tegnap reggel megint hívott, csak a végződése az 53 helyett 57 volt, majd délután is zaklatni kívánt csak a szám vége 58 volt. Ma ugyanezt megtette reggel, már 59 volt a szám vége. Letiltottam az összeset, viszont nekem kijelzi azt a telefonom, ha valaki olyan hív aki le van nekem tiltva, így hát 15:49-kor ma kétszer is hívott az egyik ilyen szám. Rákerestem a telefonszámokra, olvastam pár értékelést, találtam olyat, hogy segélyhívó eszközöket akarnak eladni idős embereknek. Máshol azt írták, hogyha felveszik egyből leteszik nekik, vagy belemondják hogy a call center nem kapcsolható. Pár oldalon veszélyesnek is vannak értékelve ezek a telefonszámok. Nem szeretném, ha még sokáig zaklatnának engem. Mit tudok tenni ilyen helyzetben? Előre is köszönöm a válaszokat:)

2022. jún. 15. 17:40
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

Valamit el akarnak adni. Felveszed, és megköszönöd, de nem élsz a lehetőséggel. Sokkal egyszerűbb.


"Pár oldalon veszélyesnek is vannak értékelve ezek a telefonszámok. "


Persze, mert sok a mentálisan gyenge ember, aki két szép szóra megvesz bármit, amire nincs szüksége.

2022. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szia anyucim 🌚🌚🌚🌚🌚
2022. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
o az enyem emberek*-*
2022. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
o a felesegem*-*
2022. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
cici
2023. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!