Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri kézimunkával foglalkozn...

Megéri kézimunkával foglalkozni eladás céljából, mint pl. gobelin, keresztszemes hímzés? Van rá igény, kereslet? Köszönöm.

Figyelt kérdés

2022. jún. 25. 07:54
 1/6 NTBS ***** válasza:
100%
Van rá igény, de meggazdagodni nem fogsz belőle.
2022. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És adóköteles is.
2022. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 TappancsMancs ***** válasza:

Ha valóban szép akkor biztos be tud indulni. Nagy különbség van az alábbi két goblein között.

[link]

[link]


[link]


Kérdés mennyire éri meg, mert itt egy 5000 Ft-ért és kész remekmű. Nem is értem az árát. :) De egy ilyet elkészíteni nem kis idő...

[link]


Amúgy tényleg nem értem az árait :) Itt egy másik ez HUF24,583 és kész remekmű. És azt írja, hogy Handmade. Ennyiért biztos nem éri meg. Talán kamu és gépi készítésű.

[link]


[link]

2022. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 5000 forintos géppel készült szövet.

A 24.500 forintos csak gobelin készlet, még nincs kidolgozva.

2022. jún. 30. 08:16
 5/6 TappancsMancs ***** válasza:
Okés. Nem ismerem az áratit és csak hirtelenjében linkeltem valamit, tényleg nem nagyon néztem át.
2022. jún. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket,TappancsMancs! :-)
2022. júl. 5. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!