Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munka lehetőségeim vannak?

Milyen munka lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és szeretnék elmenni dolgozni csak nem tudom milyen irányba induljak el

Van mar egy szakmám is viszont annyira nem kedvelem és szeretnék előrébb lépni

Természetesen addig amig nem találok mást ebben fogok dolgozni viszont szeretnék tanácsot kérni hogy milyen irányba lenne érdemes elindulni

Nyilván a pénz is motivál illetve hogy fejlődjek

Nem okoz gondot a tanulás tehát bármilyen tanfolyamot elvégzek nagyon szívesen illetve nyitott vagyok szinte bármire

Kicsit még is úgy érzem elvagyok veszve és nem látom a fától az erdőt. Tanacsot szeretnék Kerni hogy szerintetek mibe lenne érdemes gondolkodni

20/lány


2022. jún. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétumokvnelkül?


Mi egyáltalan a szakmád? Mihez van affinitásod?

2022. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eladó
2022. jún. 25. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
De mihez lenne kedved? Nehez így tanacsot adni...
2022. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Nyelvtanfolyam. Annak függvényében, h német angol vagy francia nyelvterületen akarsz dolgozni. Már ha nem akarsz itthon éhbérért gürcölni vagy esetleg saját boltot nyitni. Magabiztos nyelvtudás nélkül viszont sztem nem indulj külföldre, mert annak sokszor nincs jó vége.
2022. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!