Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden Tesco bejáratától...

Senior Séf kérdése:

Minden Tesco bejáratától eltűntek a szemetesek?

Figyelt kérdés
Egy jégkrém csomagolása hányódott kocsiban, nem akartam hazavinni. Gondoltam kerülök a Tesco felé, ott van a gyalogosoknak szeméttároló. Hát nem volt!
2022. jún. 25. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Fozsnak a tenorizstáktó'!
2022. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

Itt egy jelentéktelen utca sarokról is eltűntek a szemetesek. Meg se mutatom térképen, semmi helyen.


Rá lehet keresni: "eltűntek a szemetesek".


Gyors körkép a témában :)


"December óta sorra tűnnek el az utcai szemetesek a fővárosban. Több utcaseprő szerint kerületenként mintegy 200 utcai szemetest szereltek le, mindezt az FKF-nél történt létszámleépítés miatt."

"az utcai kukák körülbelül harmadát tüntették el a fővárosban, szinte csak azokon a helyeken hagyták meg, ahová az FKF más miatt is kijár."

[link]


"Ezzel magyarázza az FKF a kukacsökkentést"

" 9,4-ről 7,5 milliárd forintra csökken a pénz, amit feladatellátásra fordíthat a köztisztasági vállalat. 3000 zöld kukát szerelnek le.

Csaknem 3000 hulladékgyűjtővel lesz kevesebb a fővárosban január végére - tudta meg az InfoRádió az Fővárosi Közterület-fenntartó Nonprofit Zrt. köztisztasági főigazgatójától."

[link]


Sajnos szerintem a kovid is sok pénzt vitt el (bár nem követem a témát) és másra kevesebb jut. Pénz megy ide vs kevesebb jut oda. Matek.

2022. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
51%

Amúgy kérdező - tényleg nem akarlak megsérteni - úgyhogy vegyük viccesre - de szóval inkább autózol egyet egy jégkrémes zacskóval...? Most komolyan. :) A városi közszemetesek kérdése amúgy tényleg egy valós dolog. De tegyél pár nejlont a kocsiba ilyeneknek, legyen valami szemetesed az autóban, egyszerűen kell ilyen is. Autógyártók nem is értem miért nem csinálnak egy kisebb fajta szemetest az autókba teljesen rendszeresítve, amibe nejlont is lehetne tenni. Megoldási javaslat :) voálá :)

Autós szemetes 230 x 135 x 72 mm 1,5L-es - 5 190 Ft

[link]

2022. jún. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!