Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leborotváltam a mellkasaomon...

Leborotváltam a mellkasaomon és a hasamon a szőrt. Mennyi idő míg kb visszanő?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy milyen gyorsan nő vissza? Tudom hogy genetika befolyasolja de ugy kb .

19/f



2022. jún. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Kb van akinek 3-4 nap után elkezd van akinek 2 hét.

Te is leírtad, genetika dönti el.

Én leborotválom a lábam és 1,5 hét után kezd vissza nőni rá a szőr, és az is kicsi, világos. Egy barátnőm ugyan azon a napon borotválja, de neki 3 nap múlva már el keud nőni

2022. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Nekem már másnap látható. Meg függ, hogy növekedés irányába vagy ellentétesen húzod le, illetve borotvahab is kicsit jobb eredményt ad, de azért nem annyira számottevő.

Ha úgy van, lehetőség szerint a gyantához fordulok, csak szokásom kipattogzani, szóval jól kell időzítenem a műveletet, hogy ha még ki is pattogzik, biztos elmúljon. Tehát pl strand előtt min 3 nappal. Borotválást nagyjából bírja, akár egymást követő napokon is.

Ha azon aggódsz, hogy nem tetszene, régi formáját kb 1 hónap alatt már visszanyeri. De már 2 hét alatt is valószínűleg eléggé megnő. De nyilván személy függő.

2022. jún. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen mar megbántam azért érdekell 2 het mulva megyek nyaralni addig szeretnék “normalis“allapotban kinezni mar kezd borostas lenni ugyhogy remelem gyors köszönöm !
2022. jún. 29. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Átlag 1mm/nap


2 naponta borotválkozom

2022. jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!