Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1 hete feladtam a postán egy...

1 hete feladtam a postán egy ajánlott, elsőbbségi levelet A nyomkövetés annyit ír 6 napja, hogy küldeményátvétel folyamatban. Átvehették-e már a levelet? Vagy ha nem írta volna esetleg a nyomkövetés hogy sikertelen kézbesítés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 30. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

"küldeményátvétel folyamatban"


Ezen mit nem lehet érteni?

2022. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ennyit ír csak a nyomkövető, hogy aküldeményátvétel folyamatban, város postájára odaért, de nem pf.-ra küldtem, hanem címre.
2022. jún. 30. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Oké, és? A címzett nem volt otthon, és nem volt ideje átvenni eddig, nyilvánvalóan..
2022. jún. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NTBS ***** válasza:
A leveledet másnap kivitték a címhelyre. Ott nem találtak jogosult átvevőt. Hagytak értesítőt. A levél visszament a postára. 10 munkanapig ott őrzik. Ha a 10 nap végéig nem érkezik jogosult átvevő, akkor visszaküldik neked. Van, olyan, aki a 10. napon megy be a leveléért vagy csak akkor, ha más dolga is van. Azt azonban jó, ha tudod, ha nem veszik át az jogilag nem a te hibád, hanem a címzetté.
2022. jún. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogilag abban az esetben átvettnek tekintik.
2022. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!