Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan munkahely ahol rövid...

Juuzou suzuya kérdése:

Olyan munkahely ahol rövid ideig tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Július 12-től augusztus 15-körülig szeretnék dolgozni mivel még csak nemrég sikerült végeznem az érettségivel emiatt nem tudtam juni elején kezdeni szoval most próbálnék olyan munkahelyet keresni ami nem ad tul keveset. Valaki tudna ajánlani valamit?

2022. júl. 1. 02:32
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Keress neten. "Meghatározott munkaidő" vagy valami ilyesmi címen van fenn.
2022. júl. 1. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz ? Bármilyen munkára jelentkezhetsz. Erős munka erő hiány van max mielőtt lejár a próbaidő felmondást beadod . Meg se kell indokolnod.
2022. júl. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valamilyen idénymunka, keress rá.
2022. júl. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Részmunkaidős állás vagy akárhova jelentkezel van próbaidő. Azalatt bármikor felmodhatsz.

Mindenhol felmondhatsz, csak a szerződést kell elolvasni.


Vagy itt a nyár, menj szezonos melókra pl gyümi szedés, vendéglátás.

Ott cserélődnek az emberek rendesen, sőt hiány van adott területeken.


Vagy szimplán alkalmi bejelentett munka.

Kiskocsmákba,kisebb boltokba.


Vagy ahol nyaralni megy az alkalmazott, oda is szeretnek felvenni ideiglenesen alkalmiba embert.

2022. júl. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pl nagyobb áruházba árufeltöltőnek ott simàn fogadnának mert mindig ember hiány van
2022. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Építkezés ami fizet, ilyen könnyű iparba meg se forduljon a fejedbe, mert pont annyit kell melózni csak kevesebb a pénz, szomszédom lapát munkás aszfaltos cégnél szinte semmit nem csinálnak, néznek eggyet mindig hogyan dolgozik, és mégis jól kap fizut. És szinte bárhova mehetsz, mert nagy a munka erő hiány az ilyen területeken, simán felmondasz és kész.

Nekem első munkahelyem olyan volt, hogy azt hittem semmit sem kell dolgozni azért a pénzért ki pihenem magam meló helyt, aztán itthon mehet a családi gazdaság, ám végül kiderült, hogy jól kelett dolgozni, amire azt mondták 0 fizikai munka (automatizált gépkezelő voltam), aztán traktorista ként ha szeretném se tudnék sokat dolgozni mert ezekben a gépekben csak ülni kell s fogni a kormányt, fizu pedig duplája.

Szóval neked így első látásra azt ajánlom, hogy valami építkezés mert ott fizetnek és hiány van, esetleg próbáld meg, hogy valami hegesztésre vagy épület villanyszerelésre fel vennéneke mert ott tanulnál szakmát meg is mondanád, hogy egyetemre jelentkeztél, szívesen fogadnak mindenkit akin látják, hogy szeret dolgozni. Ui:hegeszteni megtanulni könnyebb mint 1 hét egyetem valamint épület villanyszerelés szintúgy. Úgy képzeld el, hogy egy szakmunkát megtanulni alap fokon kB 1 hét egyetemmel felel meg.

2022. júl. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!