Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális hogy...

Nem vagyok normális hogy ilyenkor még (22 óra körül) nem alszok ha másnap iskola van? 14/F

Figyelt kérdés

Mert én egyáltalán nem vagyok álmos, de olyan furcsán érzem magam hogy én 23-kor alszok meg 0-kor, a többiek meg már 21-22-kor lemennek msn-ről meg facebookról.

Ja és ez a kérdés nem humor kategóriába akart menni, komolyan kérdezem.


2010. szept. 20. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
én is olyankor megyek aludni, másnap meg 6-kor kelek, ha nem vagy fáradt szerintem semmi rossz nincs benne
2010. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha nem vagy álmos reggel sem, akkor tök mindegy mikor mész aludni, azt leszámítva, hogy két órát unatkozol, én is mindig éjfélig fent vagyok és így is pihenten ébredek reggel

20L

2010. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jóanyád helyében már lezavartalak volna rég:P De fogod még értékelni a korai alvás örömét:P
2010. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha így is ki tudod magad pihenni, akkor miért ne?


Én tegnap 3-ig voltam fenn, igaz, hogy a délelőtti órákra nem is mentem be :D Jó, mondjuk ez egyetem.

2010. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elég későn szoktam aludni, mert egész egyszerűen nem vagyok fáradt. Reggel az ébredés picit nehézkesebb, de amint kinyitom a szemem, minden jó :'D Az meg csak mellékes, hogy nyáron( sőt máig péntek és szombatonként) 3-4 körül feküdtem le x'D szintén 14/L
2010. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába nem érzed magad álmosnak, hidd el, nem tesz jót az "éjszakázás". Bár manapság a tinik körében ez menő.

Számos hátrány éri napközben a kialvatlanokat, de a többség ez simán elintézi annyival, hogy "sz.ar napom van", "utálnak a tanárok", "nincs érzékem a verselemzéshez"...

Amúgy ha a gép előtt ülsz, ne csodálkozz, hogy nem vagy álmos!

2010. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!