Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire tudnám használni ezt a...

Mire tudnám használni ezt a képességemet?

Figyelt kérdés

Minkét kezemmel tudok írni, ugyan olyan jól. (Meg minden mást is csinálni) De tudok egyszerre is írni velük vagy úgy hogy az egyikkel írok normálisan a másikkal meg egyszerre ugyan azt tükörírással.

Ahhoz már idős vagyok, hogy élsportoló legyek.

A másik fura dolog, hogy nem tudok csak 1 dolgot csinálni. Nem tudok úgy koncentrálni. Minimum kettőt kell de minél többet csinálok egyszerre annál konfortosabban érzem magam. Pl nem tudtam soha leülni tanulni. Legjobban a buszon ment menet közben. Vagy ha egyszerre jegyzeteltem, olvastam és néztem valami filmet ami a tananyag része volt. Mások szerint teljesen gáz amit csinálok. Nekem sem könnyű mert nem tudok csak egy valamire koncentrálni. Illetve nagyon ritkán. Jó lenne legalábn "profitálni" ebből valamit.



2022. júl. 7. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:

A humorérzéked csapnivaló.

Értelmes válaszokat várnék.

Akinek nincs ötlete meg simán megspórolhatja a kommentet.

Köszi.

2022. júl. 7. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Valami olyasmire gondolok hogy mindkét agyféltekéd ugyanolyan aktív, méghozzá egyszerre. Ez nem gáz hanem különleges!

Olvas kicsit utána a tudománynak hátha adnak valami útmutatót.

2022. júl. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem gáz. ADHD gyanús.
2022. júl. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pár egyetemet már igen jó eredménnyel elvégeztem, úgy hogy rosszindulatodat megtarthatod magadnak. Nem mellesleg Leonardo is így írt. Már ha képben vagy kiről is beszélek. ;)
2022. júl. 24. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!