Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden csak...

Miért van az hogy minden csak addig kell meg meg nem kapom és utána hamar ráunok?

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert egy elkényeztetett kis csipa vagy, azért.
2022. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert megkapod. Nem pedig megdolgozol érte, kevésbé értékeled.


Az is lehet, hogy nem is kellett igazán az adott dolog, csak fellángolás volt, mint pl ennél egy sütit, de nem akarnád minden nap azt enni.


Pl amiket jómagam akartam mai napig becsben tartom.

Főleg amelyekre sokat gyűjtöttem vagy/és megdolgoztam értük.


Nem egy szegény családból való vagyok, ám jobban magadénak érzed azt, amit te veszel, készítesz el vagy alapozod meg.


Egyedi alkotásaimat pedig nem is fogom sohase máson viszont látni. S jól esik, hogy kérdezik: hol vettem?


Azt megjegyzem:alapon vannak nagyon apró dolgok, melyeknek tudok örülni.

Sok ember erre se képes már.


Pl párom nagyon jókor vett sima zebra fekete golyóstollat, ugyanis kifogytam illusztráció rajzoláskor.

Meg kis apróságok.


Ám azt is gondold végig, hogy lehet más lelki dolog miatt van az, hogy vágysz dolgokra s utána már nem.


Vannak akik valami lelki dolgot akarnak kompenzálni tárgyakkal,de ürességet éreznek belül.

2022. júl. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!